Ceník

Pro začátek se zmíním, že, vyjíždím ze dvou měst (vždy vybírám to pro Vás výhodnější – můžete si i tam sami odhadnou cenu za dopravu. Prosím, počítejte vždy, že jedu za Vámi i zpět)

Jedná se o města: Lázně Bělohrad (okr. Jičín) / po domluvě výjezd z Jablonec nad Nisou.

Cena jedné fotografie

150 Kč/ fotografie

Pokud si mne objednáte na focení, je třeba počítat s minimálním odběrem 5 kusů fotek a dopravou (5Kč/km).

Pokud budete chtít fotky ze závodů, stačí mi napsat, vždy dávám příspevěk se všemi inrormacemi na facebookovou skupinu „Fotografie ze všech jezdechých akcí“ i na skupinu „Fotografie z jezdeckých akcí ve Východních Čechách 📸“

Svatby

4 000 – 10 000

Svatba je jeden z mála dnů, které si každý z nás chce uchovat nejen v srdci. Dovoluji si nabídnout své služby fotografky. Ráda bych Váš den zvěčnila, a to i v dnešní době chytrých telefonů. Mám dva balíčky, je čistě na Vás, jaký si vyberete.

Menší balíček

4 000 Kč

V ceně je focení obřadu, párové a rodinné focení po obřadě. V tomto případě jsem s Vámi 2-3 hodinky, kdy jsem otevřena všem Vašim nápadům; pokud žádné nemáte, nevadí, vždy něco vymyslíme!

Větší balíček

10 000 Kč

V ceně je focení příprav, příjezdu, obřadu, párové a rodinné focení po obřadě, focení hostiny a tradic. V tomto případě jsem s Vámi od prvních příprav do zhruba 19 hodin (možno i déle, vše je o domluvě)