Něco trochu pro ukázku

Rovnou říkám, že nejlepší ukázka mé práce je na sociálních sítích, více než tady.

Instagram: @klarushbruna
Facebooková stránka: @klarabrunaphoto
Facebookový profil: @klarushebruna

Ráda bych Vám psala o tom, jak jsou mé fotografie jsou úžasné a dokonalé, ale vím, že na sobě musím ještě tvrdě makat, a tak se zmíním hlavně o tom, že jít za svými sny se vyplácí! Ač mě to stálo hodně ústupků a sil, nakonec se jako fotograf živím a sem tam napíšu i článek do Světa koní (no, jako fakt!), pravidelně píši do e-časopisu Jak fotit koně a povedlo se mi navázat pár velmi zajímavých spoluprací, kdy je každé společné focení jedno velké překvapení.

Zkrátka jsem jen blázen, co si plní sen, a tak k focení i přistupuji.

Důležité je pro mě, abychom si focení užili všichni, jak já, tak Vy a Váš koník (koníci). Nikam nespěchám, takže se nemusíte bát, že ten Váš krasavec nemá zrovna svůj den 🙂 S trpělivostí (a dostatkem pamlsků) to vždy zvládneme 😉 Kdo by pro nějakou tu mňaminku nezapózoval, že?

Fotívám většinou odpoledne/podvečer, kdy už máme krásně měkké světlo, což na šampionátech úplně nejde, že? Ale co, i tak se vždy se sebe snažím dostat to nejlepší a stále se vzdělávat.

Pokud Vás ještě cokoliv zajímá, neváhejte se ozvat 🙂 Jsem tu pro Vás… protože „Fotografie je vzpomínka, kterou můžeme ukázat ostatním“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *